Vacature medior projectmanager gamification – The 2B Collective

Vacature medior projectmanager gamification – The 2B Collective

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Als medior projectmanager gamification bij The 2B Collective werk je aan het onboarden en begeleiden van licensed partners en de ontwikkeling van nieuwe leerprogramma’s met content partners. Met een strakke PM-style, flexibiliteit en hoge kwaliteit werken wij aan duurzame ontwikkeling.

Wat ga je doen?

Ons Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om 2 miljard mensen te activeren richting duurzaam denken en doen voor 2030. Als projectmanager ben je verantwoordelijk voor het onboarden en begeleiden van zowel de licensed partners als content partners. licensed partners zijn partners die ons gamified leerplatform en community whitelabel inzetten bij hun klanten (de eindgebruikers). Content partners zijn partners waarmee we leerprogramma’s ontwikkelen rondom duurzaamheid. Je bent de schakel tussen de partners en je collega’s van The 2B Collective zoals onze business developer, product owner en de communitymanager. Goede sociale en communicatieve vaardigheden zijn dus key!

Wij zoeken

 • uitstekende projectmanagement skills, zowel qua structuur, GOTIK en stakeholdermanagement;
 • ervaring met verschillende projectmethodieken zoals Projectmatig werken (PMW), Agile, Scrum en Prince2;
 • een afgeronde HBO of WO studie;
 • minimaal 3 jaar relevante werkervaring in projecten;
 • organisatiesensitiviteit & klantgerichtheid;
 • ervaring met het onboarden van klanten/partners/gebruikers op een platform;
 • een pré is ervaring binnen een tech-organisatie;
 • een pré is ervaring met gamified learning.

Wij bieden

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken;
 • vrijheid om projectmanagement en implementatiemanagement met bijbehorend team uit te bouwen binnen The 2B Collective;
 • een marktconform salaris, 100% door The 2B Collective betaalde pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden zoals een Stock Appreciation Rights-regeling (SAR), onbeperkt vrije dagen en onbeperkt privé en zakelijk reizen met het openbaar vervoer;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling.

Over ons

The 2B Collective is een community en gamified leerplatform met diverse leerprogramma’s. We zijn hét bedrijf voor het collectief activeren van duurzaam gedrag. Hoewel veel mensen zich zorgen maken over klimaatverandering blijft echt verandering uit. Tegelijkertijd zijn mensen de grootste veranderkracht. Wij zijn dag in dag uit bezig om iedereen intellectueel uit te dagen om bij te dragen aan de transitie naar een duurzame wereld van morgen. Dit doen we met onze gamified leerprogramma’s waarmee organisaties, en burgerinitiatieven het collectief mee laten denken en doen met de belangrijkste maatschappelijke vraagstukken van deze eeuw. Om dat te realiseren, werken wij met deskundige toppers die met #passionateworkstyle met hart en ziel aan duurzame oplossingen werken.

Onze kernwaarden:

#changetheworldplaying
Humor werkt aanstekelijk, plezier relativeert en activeert. Mensen komen in actie als het leuk is. En gamen is leuk! We werken aan ons doel met een positieve grondhouding en een aanstekelijk enthousiasme.

#powerofthecrowd
Mensen leren in groepen. Mensen leren door te doen. Een betere wereld begint bij jezelf, maar met het collectief creëren we echte beweging. Oplossingen worden slimmer als het collectieve brein wordt ingezet. We geloven heilig in samenwerken: openheid, transparantie, betrokkenheid, gelijkwaardigheid en diversiteit. Zo creëren we één grote community.

#passionateworkstyle
Betrouwbare en betrokken partner. Met een strakke PM-style, flexibiliteit en hoge kwaliteit werken wij aan duurzame ontwikkeling. We zijn continu op zoek naar vooruitgang en ontwikkeling van onze games, programma’s en community.

Deel uitmaken van ons team?

Dan ontvangen we graag zo snel mogelijk jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Geerke Versteeg, te bereiken via +31(0)180 22 22 23.

Gerelateerde artikelen

Blijf op de hoogte.

Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijft op de hoogte van onze community.
We use cookies
Wij, en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website goed functioneert, om jouw voorkeuren op te slaan, om inzicht te verkrijgen in bezoekersgedrag, maar ook voor marketing en social media doeleinden (laten zien van gepersonaliseerde advertenties). Door op ‘Meer informatie’ te klikken, kun je meer lezen over de cookies die wij gebruiken. Door op ‘Alle cookies accepteren en doorgaan’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.